Cateva randuri

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos

Cateva randuri

Mesaj  Gustaf la data de Mier Ian 05, 2011 6:07 pm

Salut, Calin! Chiar tin sa iti multumesc foarte mult pentru ca tii acest site, pe mine ma ajuta foarte mult. Dintr-un anumit motiv de 2 ani nu mai am antena satelit, iar ce ai creat tu aici suplineste intr-o buna masura lipsa mea. Abia ieri (4/1/2011) am descoperit acest site (mi l-a recomandat o cunostinta) si deja sunt foarte multumit de cum functioneaza. Pe de alta parte, ti-am citit si postarile si anunturile si mi se par de bun simt si venite de la o persoana civilizata.
Deocamdata am o intrebare numai relativ la postul Antena 2 - daca se poate sa-l introduci in grila.
Si inca o remarca - am de gand sa donez periodic bani pentru existenta si functionarea acestui site. Mi se pare de bun simt sa intorc si eu, poate intr-o mai mica masura decat faci tu, binele pe care il faci. Am spus "am de gand" pentru ca vreau, o perioada, sa testez buna functionare a acestui site si, evident, daca raspunde asteptarilor mele, vei avea contributia mea. Te salut si numai de bine sa auzim!

Gustaf

Data de inscriere : 05/01/2011

Vezi profilul utilizatorului

Sus In jos

Multumesc pentru vizite!

Mesaj  Admin la data de Vin Ian 14, 2011 9:33 pm

Antena2 apare din 15 ianuarie. Multumesc de sugestie!

Admin

Data de inscriere : 11/03/2008
Varsta : 35
Localizare : Bacau

Vezi profilul utilizatorului http://www.12tv.ro

Sus In jos

Multumesc...

Mesaj  Gustaf la data de Sam Ian 15, 2011 1:34 am

...ai fost foarte prompt. Obisnuiam sa vad Antena 2 live, pe site-ul lor, dar destul de des conexiunea are probleme. Chiar daca prin sopcast exista un delay considerabil (am cronometrat pana la 40 sec intarziere), totusi e de preferat sa vezi ceva cursiv decat sa fie absolut Live (ceea ce nici pe site-urile proprii ale televiziunilor nu este). Inca o data multumesc si iti doresc toate cele bune. Ai un suporter fidel in mine Wink

Gustaf

Data de inscriere : 05/01/2011

Vezi profilul utilizatorului

Sus In jos

Re: Cateva randuri

Mesaj  Continut sponsorizat

Continut sponsorizat

Sus In jos

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum